Jak to asi řeší polárníci na pólu?

Jsou v terénu a chce se jim na záchod? To by mohl být problém.

No – jít dnes do kadibudky – to také není k zahození.

Nejlepší odpověď
annas

Mohu jen uvažovat, ale důležitá je skutečnost. V jednom rozhovoru s polárníkem jsem našla – do plastové lahvičky, jejíž obsah i v noci zahřeje.

Polárnice žena odpověděla:

Kam jste chodili na záchod?

To máte úplně stejné, jako když tady jdete do lesa, akorát, že musíte mít nějaké závětří, což vám umožní kra.

Ale stejně přece jenom šněrovat se vlastně z toho termoprádla a z toho všeho, to také jako vlastně může být asi docela nebezpečné, dá se to tak říct, asi jste často nemohli chodit na stranu?

Tam ani často nechodíte, protože všechno, co vlastně sníte, tak to tělo spotřebuje.

Jak často tak zhruba? Jednou za den?

Jednou za dva, za tři dny…

Co jinak zbývá…

Zdroj: http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:CkRBAJ8SDgEJ:­www.frekvence1­.cz/cs/lide-show/porady-v-radiu/archiv-pressklubu/miluse-netolicka-348.shtml+kam+c­hod%C3%AD+na+WC+pol%C3%A­1rn%C3%ADci&cd=4&hl=c­s&ct=clnk&gl=cz

Další odpovědi
Mili @

Jé, to mě nenapadlo, vystrčit holej zadek (o tom druhém ani nemluvím…) na ten mráz, který tam panuje, to musela být chuťovka…
😁