Jak to asi bude?!

Je známo,že kočka dopadne na všechny nohy a chleba na namazanou stranu.Co se stane,když kočce připevníme namazaný chleba na záda?

Nejlepší odpověď
briketka10

už to tu jednou nebo 2× bylo, ale chleba kočce zůstane na zádech..

Další odpovědi
numeriprimi

Tak přesně tohle mi připomíná jeden komiks, co jsem nedávno viděla.
http://www.ko­mik.cz/obrazky/10511-nekonecna-energie/
:D

aramah

Jak by jste chtěl aby to dopadlo?
O chleba se nebojte :))

Drap

Zkoušel jsem to , pokus opakoval 13 x a vždy zvítězil pád kočky.
Možná jsem ale dělal chybu, protože kočce jsem připevňoval krajíc tou namazanou stranou k srsti.