Elk

Jak tipujete dnešní zápas Plzeň vs Bayern? Myslím že Plzeň vyhraje 1:0. Nebo ne?

Odpovědi
marci1

Myslím, že asi ne. Bayern teď všechny válcuje. Bayern určitě vyhraje ( i když moc bych to přála Plzni ) možná tak 4:1. Ale doufám, že to bude úplně jinak ! Sportu zdar a fotbalu zvlášť ! 🙂
Doplňuji:
Po zápase: Moc jsem se nespletla. Na střely 35:0.Bohužel. Bayern prostě jede !

Matesak24

1:0 pro bayern