Adika3

Jak teplou vodu mají mět rybyčky v akváriu ?

Nejlepší odpověď
marci1

Záleží na druhu rybiček. Podle ročního období se doporučuje udržovat v akváriu (až na jisté výjimky) průměrnou teplotu v létě asi 24–25°C, v zimě pak asi 22–23°C. U většiny ryb se doporučuje zvýšit teplotu vody o několik stupňů v době rozmnožování a vývoje jiker. Podrobněji ve zdroji : 🙂

Zdroj: http://rybicky­.net/clanky/486-teplota-tvrdost-a-uprava-vody

Další odpovědi
www

'..mět rybyčky.. je něco natolik šíleného, že lituji rybiček, které by by měly mít za chovatele tak neschopného chovatele ☹
Jinak ale souhlasím s předchozími odpověďmi. Otázka postrádá nutné informace pro hodnotnou odpověď.
Doplňuji:
Edit: ..tak neschopného tvora.. 😉

gecco

Jaké rybičky a v jakém akváriu???
:-O
Je veliký rozdíl, jestli máš akvárko s tropickými živočichy a nebo s těmi z polárních krajů!!!

honza19hk

tak aby se neuvařili:-)
samozřejmě záleží na druhu ryb.

Ale cca 25.

Adika3

Moc děkuji za odpověď . :)