Avatar uživatele
anonym

Jak teplou vodou se má zalívat rozpustná káva tchibo gold?

Mamka říkala, že ta voda nesmí vařit, jinač by se to spálilo a ta chut by vymizela, jenže já nepoznám, dy to mám teda zalít, vždy to udělám blbě, zkoušela jsem to 3×, jednou jsem to zalila když to vařilo, a nevím, ale myslím že se opravu ta chut vypařila, pak jsem to zaila moc brzo, že se to nerozpustilo ta káva, a po třetí sem to zalila taky blbě.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3482 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
setapouch

Kávu nepiju, ale co to udělat obráceně – nechat projít varem, odstavit, chvilku počkat a pak zalít…?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Mamka má pravdu, ideálně by ta voda měla mít cca 98°C. Zkuste zkrátka odhadnout přesně ten moment, NEŽ začne „bublat“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
talka

Četla jsem informaci, že stačí (optimální) teplota vody 80°C, což se dá už celkem odhadnout (před varem) nebo použít teploměr na zavařování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

tak za prvé KÁVA nie je rozhodne nápoj pripravený z niečoho instantného – čokoľvek pripravené z niečoho instantného je instantný nápoj (a je fuk či ho nazvete káva, kečup, polievka alebo džús – ani jedno z toho to nebude).

je v podstate jedno, ako teplou/studenou vodou to zalejete – i tak to nie je pitné.

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Podle mě by ale měla voda vždycky projít varem…!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek