led

Jak teplota ovlivňuje obyvatele na naší planetě

Pre každého je poriadná zima pri inej teplote. Poznate pri pohľade von kedy je tam zima?
http://www.pe­ople.cz/fun/cs/c­lient-2149/articles-detail/aid-11710

Odpovědi
venkovan

Teplota významně ovlivňuje obyvatele naší planety. Například při té nejmilejší činnosti lidí (u nás oficiálně od 15 let) ležet na zmrzlé zemi či vyhřátém písku je značně velký rozdíl.
A z okna se na zimu nedívám, aby mi nebyla zima.

Radak

Já to poznám podle lidí, kteří venku chodí – jak jsou oblečení a jak se krčí. Dobře se pozná, komu je zima. A podle toho se oblékám. Není to přesné, ale mě to stačí.

kapka

😁