Nikoltyna

Jak tedy vypadá NEJFAKE ???

Už je to den od zaříkávače lží a pořád teda nevím jak vypadá…pokud je nějaký vide nebo obrázek pošlete prosím odkaz…děkuji
Doplňuji:
Aha…děkuji za normální odpověď :D

Nejlepší odpověď
mosoj

Nerozumím řeči tvého kmene.
Doplňuji:
Dej už pokoj s jdi se vyspat.

Další odpovědi
Nevíteto?

Na tom přece nezáleží, důležitá je myšlenka a názor :D

tencosepta

Na Zaříkávači lží se zeptal kolik lidí ho chce vidět bez masky, chtěla to pouze polovina a tak si masku nechal. „Odhalil“ pouze svůj příběh a to podle něj je hlavní.

Elen5105

Stačí si přečíst jeho citát: „Jméno ani tvář nejsou důležité, důležitá je myšlenka a názor“. Opravdu tedy nezáleží na jeho tváři, ale jeho myšlence.

Poklička

Zde maš Video: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=LORB26oI­E6o&feature=y­outu.be&hd=1