Janilivi

Jak tancovat plouzak?

Je mi 13 a v pondělí máme ve škole „diskotéku“. Chodí tam prostě druhy stupeň a tancujeme. Můžou tam přijít i bývalí žáci. Přijde tam jeden kluk (vyšel minulý rok, je v prvaku) a my budeme 100% tancovat plouzak. Já už jsem na táboře sice tancovala, ale mám trochu problém s nohama. Aby jsem ho neposlapala tak je jen sice soupu a nezvedam, ale co když do něj narazim? Nemáte nějakou radu? Moc děkuji

Odpovědi
marci1

Zde je výborný návod: 🙂
http://cs.wiki­how.com/Jak-tan%C4%8Dit-plou%C5%BE%C3%A1k

Danina65

Neboj, jen se tak houpej do rytmu, občas opatrně zvedni nohu, nemysli na to, jak moc se ti ten kluk líbí a jak moc jsi nervozní, a ono se to rozběhne samo.A když do něho narazíš, no boooože, když bude v poho, tak se tomu oba zasmějete, a když ne, kašli na něj, je to náfuka.:-)

anonym

Plouživě.