NeedHelp:(

Jak tancovat na discotéce? jak zaujmout holku na discotéce?

help

Nejlepší odpověď
redy

Normálně to rozbal, když se nebudeš klátit jako na chůdách máš vyhráno :)

Další odpovědi
Pájo

… hlavně nenápadně ;) …pak je úspěch (v životě) zaručen…

knedlik123

takze pokud jde „o zaujmout“, tak to musi byt „solo“ tanec, to zaujmes pravdepodobne i pritomnou reziserku, ktera te „objevi“ pro televizi

bububabu

Když chceš zaujmout holku tak to asi jen tanec nebude stačit :)
(Pokud tedy nemáš na mysli jenom to aby jsi ji zaujal pouze tanečními kreacemi).

Pájo, s tím hlavně nenápadně, no nevím, asi bych si tě v tom případě nikdy ani (v životě) nevšimla :)

Kelt

Všímej si okolí, jak tančí ostatní, nauč se nějakou kreaci podle you tube. Pokud chceš zaujmout dívku, tak jí oslov a zjisti, zda je taková, jakou si představuješ. Nekupuj zajíce v pytli, nevynakládej zbytečně energii.