Bronzový

Jak tady řešit své a korigované otázky a odpovědi se směnou správců, když nemám existující přihlašovací email?

To je moje chyba, nebo to tak sami chtěli? Jde to? Že bych třeba potřeboval podporu adminky a prokázal se vlastnictvím svého účtu? I když ve skutečnosti jsem jejich účtem. ... .. .
Doplňuji:
Pane Setapouch, vám nikdy není co mazat. Vy mě tady pomáháte.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zkus jim zavolat
493 314 011

Další odpovědi:

Zlatý

dole v tiráži je kontakt na adminov. Stačí im napísať na uvedený email info@odpovedi.cz a aj keď im ukáže váš email, nezaškodí okrem otázky, návrhu napísať aj svoje základné údaje. Pokiaľ viem, ešte nikoho nepohrýzli.

Stříbrný

Hodně štěstí. Ale co chceš s NIMI řešit? Když řeším smazání odpovědi bez zdůvodnění, místo jakéhokoli konkrétního důvodu se dozvím jen obecnou formulaci "nejspíš", "nějak" a podobně. Smazat a nevědět proč, co k tomu dodat? Takový diletantský přístup vede k tomu, že to tu vypadá tak, jak to tu vypadá.

Bronzový

V případě jakýchkoliv pochybností souvisejících s odstraněním či upravením Vaší otázky se na nás neváhejte obrátit na e-mailu info@odpovedi.cz.

Rádi Vám vyjdeme vstříc a věříme, že nalezneme vyhovující podobu Vašeho dotazu v souladu s pravidly a kodexem tohoto serveru.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.