Misa503

Jak synchronizovat ext. disk s PC?

Dobrý den.

Měl bych dotaz, zda by šel také nějak synchronizovat můj externí disk 2,5, 1TB se stolním počítačem. Jedná se mi hlavně o soubory a složky fotek. Když si nahraji nové fotky do PC, tak pak musím ihned si tyto fotky zkopírovat do externího disku ručně – než to zapomenu. Ptám se proto, že jsem náhodou narazil na tuto větu …Když jsem si 500 GB externí HDD připojil přes USB k routeru, soubory mám přístupné před web rozhraní a soubory a složky synchronizuji pohodlně přes rsync protokol, pro který existuje klient snad pro všechny OS.

Mám router TP-LINK WR 841 ND, ale nemá nikde zapojení pro USB, tak nevím zda by to šlo synchronizovat, jak se píše zde. Jsem spíše neznalec přes tyto věci, proto se ptám.

Děkuji za případné rady.

Odpovědi
Emefej

Já používám DropBox.