Muerte

jak sy vybudovat duveru a ne zarlivost

mno takze chodim s mojim milackem uz mesic ja mam 13let jo? tak..to dlouha doba ale za tu dobu sem di k ni jaksi nevybudoval duveru ono ja nevim cim to je ale kdyz slysim ze jde se svym byvalym ven tak uz mam scenare jak se tam spolu cicmaji ale take vim za weronika me miluje ale to fakticky mooc vim to ale i presto si tu duveru ne a ne vytvorit co mam udelat ale neco co me z toho vileci diky moc

Nejlepší odpověď
afro.minerva

To, že člověk žárlí na někoho koho miluje, tak na tom není vůbec nic zvláštního. Já sama taky „nemám v lásce“ bejvalky mého manžela. Jsem prostě taková. Já jsem to udělala jednoduše. Svému tehdy příteli jsem to řekla. Řekla jsem mu jak ho miluju, že se bojím, že ho stratím a tudíž pro mě znamená dost velký muka, když se kamarádí se svejma bejvalkama. Je pravda, že když už jednou nějaká láska byla a ti lidé se zcela neodcizili, nebo dokonce zůstali kamarádi, tak mezi nimi vždyčky neco zbejvá. Je tam určitá náklonost. Poradím ti tohle: Řekni to své přítelkyni, opatrně a hlavně zdůrazni že je to proto, že jí máš tak rád. Že se té myšlenky nejsi schopný zbavit. (myslím toho, že ji ten její minulej zase okouzlí a ty ji stratíš) Řekni „žárlím“. Určitě jí to i potěší. Je to vlastně vyznání. Určitě to svoje kamarádění se svým bývalým omezí.