jak sundat tapety ze sádrokartonu

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Podle zkušeností tapeta drží lépe než sádrokarton. Její sejmutí proto většinou provází i devastace podkladu, nehledě na následky mokrého způsobu. Obvykle se nová tapeta z těchto důvodů nanáší přes původní.

Další odpovědi
mosoj

Pokud bylo při tapetování použito lepidlo na tapety, tak jako ze zdi. Namočit, počkat až lepidlo změkne a tapety strhnout.

FOG

Ja pouzivam naparovacku.
Je to neco jako el.zehlicka,kdy se do nadobky naleje voda a pak se premenena para pomoci hadice dopravi k te naparovacce – zehlicce a pejizdite s ni po zdech.Jde to celkem dobre.Zdi se musi tez asi pak prebrousit popr. nanest novy stuk na vyspraveni spatnych mist.