Natee

Jak sundat akrylové nehty?

Mám akrylové nehty, ale nejsem spokojená, už čtyři dni si na ně obtížně zvykám a ztěžují mi pohyb.. Prý s pomocí acetonu to zvládnu sama, sundat si je.. Jde to? Zkušenosti?
Zatím díky..

Odpovědi
terry

Nejdří si rozmysli, co vlastně chceš, než si zase něco necháš udělat.
Podívat se na netu, tě nenapadlo????

http://www.baby-cafe.cz/modules­.php?name=Forum­s&file=viewto­pic&t=19963

http://www.om­lazeni.cz/odstra­neni-gelovych-ci-65-15896-0.html

Já radím opilovat.

honza19hk

1 možnost:
záleží čím jsou přilepený. aceton ale i toulen,(louh-tím to ale nedělej) jsou ropouštědla
2 možnost:
jdi do dílny,prst do svěráku a velký pilník popř pokud jsi odvážná tak flexu a lamelový kotouč.

anonym

tak si je nech ve studiu třeba jen zkrátit, to je hned, pokud jsi ještě neměla dlouhé nehty, tak se ani nedivím, já je mám hrozně dlouhé, ale nevadí mi, mám to tak ráda, dělám s nimi všechno,nevadí mi, když je nechce, dej si je zbrousit celé a basta

NikkiD

Nechala jsem si udělat akrylky kvůli mému kousání nehtů. Jelikož moje nehty celý život nebyly dlouhé ani „nad prst“, zvykala jsem si na umělé cca týden taky velmi obtížně.

Takže bych být tebou ještě chvíli počkala :).

Měla jsem 2 měsíce brigádu jako pokojská a zvládla jsem s nimi všechno :)). Jediná věc, se kterou mám problém je psaní na tabletu.
Doplňuji:
haha trochu jsem si nevšimla stáří otázky:D