Minas

Jak se vůbec uživí odpovedi.cz ?

Nejlepší odpověď
sesednizkola

Kazdy uzivatel obdrzi k vyroci registrace email s cislem uctu a castkou k uhrade jako poplatek za vyuzivani sluzeb tohoto webu. Castka se kazdym rokem zvysuje

Další odpovědi
fcoop

Jen upřesnění k „sesednizkola“ :
Částka se vypočítává z počtu bodů,které ten který uživatel získal.

Lamalam

Zeptej se na tom správném místě: http://www.od­povedi.cz/kon­takt
Doplňuji:
fcoop > chudák annas.

led

Poplatok, ktorý spomínajú sesednizkola a fcoop, sa uhrádza klikaním na stránke a vkladaním príspevkov – otázok a hlavne zmysluplných odpovedí, ktoré prilákajú ďalších a ďalších uživateľov a klikačov.

arygnoc

evidentne nečítate politickú zlač.
tomio okamura spreneveril časť straníckých peňazí (milióniky), aby stránky mohol financovať.

;-Q

postcd

jako každá jiná stránka, tím že lidé klikají na reklamy, které na ní jsou vložené

gagaga

Lamalam, snad se dnes dobre vyspite , ale ja mam dokonce pocit, ze an. to bere za prvni misto v Eurech !
:p

  • iv-

anonym

Lamalam – doplňuji:konkurence nebo jenom závistivá ironie?

anonym

A proč nic takového nepíšou v registračních podmínkách?…to jsou mi věci.

anonym

sesednizkola – fakt na místě HAHA.

gecco

Náhodou – dobrý…
Já už začal přemýšlet, čím rozbiju prasátko…
😉

led

škoda prasiatka