jak stříhat v movie maker 2.6.??

Moc vás prosím o pomoc. Nemůžu přijít na to jak se vymazávají různý části z jednoho videa. Jako například mluvím, mluvím, překecnu se, mluvím… jak to vymažu?

Odpovědi
anonym

Mluvení si nastříhej třeba v mp3knife,nev­kládej špatně mluvené slovo,pro špatný slova
stačí na to klik pravým a dáš smazat.
tady máš některé návody

http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-live/windows-essentials-help?t1=t3#v1h=tab1
Doplňuji:
Popř.táhni na konci mluveného slova šipečkou po tej lajně,tam kde chceš mluvení ukončit