Terez789

Jak stloustnout?

Jsem hubená a vysoká,kostk a kůže. Jak stloustnout?

Nejlepší odpověď
anonym

Považuješ se vysoká při 158 cm ? Já jen, že jsi to sdělila v předešlé otázce!
P.S. Ty remcy ohledně hrubek neber v potaz!

Další odpovědi
Drap

Vydrž, časem se to upraví samo.

anonym

Hodně jíst a cvičit – zejména ty partie, kde chceš být „stlustlá“…
😉

zzzzz

Také jsem kostitřas 🙂 a už jsem se tu na to také ptala.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zdrave-pribrat-par-kilo

Každý mi radil, ať přestanu kouřit, tak jsem přestala, a přibrala jsem 3 kila, no a už jsem je zase zhubla. Manžel přibral přes 10 kilo a já zase chrastím kostmi.

Pořád se láduji čokolády, hambáči a jinými kalorickými mňamkami a stejně to nepomůže. A to mi je už přes 30. ☹

Doplňuji:
Tak tu předchozí otázku jsem si přečetla až nyní. Barbakan má pravdu.

Neboj nic, za 5 let se nás tu budeš ptát jak zhubnout 🙂

mosoj

Dopřej si občas hroznový cukr. Dříve to byl Energit, co to je dnes nevím.

Slaď glukopurem místo cukru, to je také hroznový cukr.