Fienir

Jak Stephen Hawking dělal děti?

Já ho velice uznávám, jeden z nejlepších vědců. Ale už delší dobu přemýšlím, jak mohl se svým postižením dělat děti?

Odpovědi
Alesh

Jak je má starý? Není postižený od narození, tu nemoc dostal až někde na vejšce, původně mu doktoři říkali, že ho ta nemoc zabije, ale pak se mu to zastavilo.
Druhá varianta je, že prostě jen dal sperma.

hanulka11

přečti si toto
http://instin­kt.tyden.cz/ru­briky/ostatni/o­sud/zeny-stephena-hawkinga_46.html
zřejmě nebyl od počátku nemoci celý ochrnutý , nemoc se postupně zhoršovala …

anonym

ako naše vaše ich deti priniesol bocian (čáp), tak tak to bolo aj s jeho deťmi.