Avatar uživatele
Pavel1212

Jak stát pomáhá rodinám?

Jak stát pomáhá rodinám? Potřebuji pár příkladů.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5114 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

vzpomeňte na cikány ;{D žijí z přídavků na děti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Řekla bych ti Pavle nijak vše co můžou tak nám seberou i maminkam s dětmi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nas stat nepomaha a uz vubec nevi co je to rodina,nebot se prijmy scitaji od dedecka.To co s velkou slavou pridaji tak jeste veseleji jinde uberou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

(závist)
začíná to porodným, a končí pohřebným (bylo zrušeno jen někomu, stále se vyplácí), mezitím jsou slevy při studiích (do 26 let)
to ale nebudu psát všechno…

zeptám se s dovolením těch co si stěžují, že stát nepomáhá:
jak si přejete aby Vám stát pomáhal, ruku na srdce opravdu stát nedává rodinám nic?
Klidně i na email: milan.cukrar@volny.cz
těším se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Myslím, že nijak. Jak říkala panenka-Vše, co se dá nám seberou a nezajímá to nikoho. Sami politici však berou platy jako hov*da a mohou si tak dovolit téměř vše. Věřím v to, že Boží mlýny melou a na ně se také jednou dostane. Byť ve finanční krizi či rodinných problémech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Panenka má pravdu. Ani já jsem si nevšimla, že by mi stát nějak pomáhal.

Ačkoliv, ono v porovnání se Západem, jsme na tom ještě dobře. Pokud to vezmu z tohoto hlediska tak ano – ještě stále dostáváme porodné, mateřskou, rodičovskou a v některé rodiny (zdaleka ne všechny) mají nárok na přídavky na děti. To ve většině západních zemích neexistuje nebo jen v omezené míře. Ale je fakt, že to co dostáváme my, je almužna ne pomoc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
misicka2310

nijak:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NickD

Víc lidí pohromadě má líp pod kontrolou…udržuje nás v trvalé chudobě a rodiny jsou bohužel nejvíce znevíhodněné i když státní ústavou je rodina na prvním místě.Skutečnost je ale jiná…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek