Pavel1212

Jak stát pomáhá rodinám?

Jak stát pomáhá rodinám? Potřebuji pár příkladů.

Nejlepší odpověď
quentos

vzpomeňte na cikány ;{D žijí z přídavků na děti.

Další odpovědi
panenka

Řekla bych ti Pavle nijak vše co můžou tak nám seberou i maminkam s dětmi.

anonym

Nas stat nepomaha a uz vubec nevi co je to rodina,nebot se prijmy scitaji od dedecka.To co s velkou slavou pridaji tak jeste veseleji jinde uberou.

cukrar

(závist)
začíná to porodným, a končí pohřebným (bylo zrušeno jen někomu, stále se vyplácí), mezitím jsou slevy při studiích (do 26 let)
to ale nebudu psát všechno…

zeptám se s dovolením těch co si stěžují, že stát nepomáhá:
jak si přejete aby Vám stát pomáhal, ruku na srdce opravdu stát nedává rodinám nic?
Klidně i na email: milan.cukrar@volny.cz
těším se.

Jahoda

Myslím, že nijak. Jak říkala panenka-Vše, co se dá nám seberou a nezajímá to nikoho. Sami politici však berou platy jako hov*da a mohou si tak dovolit téměř vše. Věřím v to, že Boží mlýny melou a na ně se také jednou dostane. Byť ve finanční krizi či rodinných problémech.

Nuk nuk

Panenka má pravdu. Ani já jsem si nevšimla, že by mi stát nějak pomáhal.

Ačkoliv, ono v porovnání se Západem, jsme na tom ještě dobře. Pokud to vezmu z tohoto hlediska tak ano – ještě stále dostáváme porodné, mateřskou, rodičovskou a v některé rodiny (zdaleka ne všechny) mají nárok na přídavky na děti. To ve většině západních zemích neexistuje nebo jen v omezené míře. Ale je fakt, že to co dostáváme my, je almužna ne pomoc.

misicka2310

nijak:)

NickD

Víc lidí pohromadě má líp pod kontrolou…udržuje nás v trvalé chudobě a rodiny jsou bohužel nejvíce znevíhodněné i když státní ústavou je rodina na prvním místě.Skutečnost je ale jiná…