Jak stahovat z Rapidshare?

Dobrý den, neumím anglicky a na novém Rapidsharu jsem zmatená. Vidím nějaké speedmetery, kliknu na Free, což chápu, ale stejně se nic neděje. Napíše mi to nějaké věty a nabídku Premium.

Nejlepší odpověď
taku1

No kliknout na FREE a nějaký čas si musíte počkat. Musí se zobrazit počítadlo, kolik sekund ještě zbývá. Aha, možná chápu, že se vám ukazuje upozornění, že z vaší IP adresy už někdo stahuje. Nemůžete stahovat několik souborů naráz, když nemáte prémiový účet. Možná je to taky v tom, že máte sdílenou IP adresu s dalšími uživateli nebo u vás doma stahuje ještě někdo jiný. To si potom fakt budete muset počkat nebo Rapid zaplatit.

Další odpovědi
Jivinho

U FREE je problem ten, ze se necha stahovat jenom omezenou rychlosti a z 1 IP pouze 1 clovek. To je problem pokud mate sdilenou IP.

Dandi

Přesně tak jak píší kolegové… Free = zadarmo, za Premium účet se už platí

TheFreezer

Váš problém je sdílenou IP,zkuste stahovat v noci,to by mohlo být volno..a nebo premium,stoji kolem 200 měsíčně,např na www.predplacenky.cz

anonym

pokud se objeví červená věta, znamená to, že ještě neuplynula doba pro začátek dalšího stahování. napíše to něco ve smyslu, že to máte zkusit za xy minut znova. Pak by to po znovunačtení stránky a uplynutí oné doby mělo začít odpočítávat po sekundách.