Kelišova87

Jak stahovat videoklipy?

Jak stahovat jednoduše videa a videoklipy např.youtube,štas­tne vdovy,stream atd.Jde to tak jednoduše jak mp3 pisničky?

Nejlepší odpověď
Nikča

z youtubem ti muzu poradit.. nejlepsi je stahnout si youtube downloader, kam potom jenom prekopirujes adresu videoklipu, ktery chces stahnout a je to :)

http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/dow­nload_manazery/y­outube-video-downloader/dow­nload/?g%5Bhle­dano%5D=youtu­be+downloader&g%5Boz%5­D=1.0.0

Další odpovědi
Andreas

Jednoduchym programem je take aTube Catcher. Princip take naprosto jednoduchy, vlozi se odkaz, vybere se do jakeho formatu se ma stahnout (avi, wmv, mp3) a pak se jiz vesele stahuje 🙂

http://www.slu­necnice.cz/sw/a­tube-catcher/

root.tt

Použij nějaký download manager. Stáhni si ho třeba na stahuj.cz , slunecnice.cz , bagruj.cz atd.

Musuko

Na youtube lepší než aTube catcher, Youtube downloader je lepší VDownloader, a ze streamového rádia se nejlépe stahuje přes internetový prohlížeč Maxthon2.

anonym

pokud nechceš stahovat žádný program, doporučuji stránku www.zamzar.com stačí zadat url, formát do jakého to chceš stáhnout a přijde ti na email odkaz ke stažení souboru