DusanOrlik

Jak stahovat videa z www.videobb.com ?

Zdravím,na této stránce jsou videa,která nejsou na youtube-je jedno jaká,no a když chci stáhnout video,musíte se registrovat,to jsem udělal,ovšem pak jsem dal znova download a ukazalo se mi že musím mít Premium účet pro stažení.Jde to i nějak jinak,stahovat videa z tohoto webu?Ani pomocí programu aTube Cather to nejde.Nevíte jak?Díky moc za odpověď

Odpovědi
anonym

Tak jo. Když způsob stahování videí z jejich cache do PC pracuje na podobném principu jako je to u YT, tak stažené video najdeš v dočasných složkách prohlížeče. Bohužel se mě nepodařilo zjistit který prohlížeč používáš, záleží tedy na tvém výzkumu kde sledované video v počítači najdeš, jakou mu dáš příponu – mp4, flv.