cipango

Jak stahovat přes torenty s iLivid?

Dobrý den, stáhla jsem si program iLivid, který mi má usnadnit stahování přes torenty. Jenže se mi s jeho pomocí daří stahovat pouze soubory z uloz.to. Můžete mi někdo poradit? Děkuji

Nejlepší odpověď
Reezo

stáhni si uTorrent a nauč se s utorrentem.
dobrá stránka přes torrenty je www.piratebay.net , ale doporučuji stahovat spíše trusted nebo VIP soubory a určitě číst komentáře, jestli nejde o chybný obsah.

Jsem zvědav, jestli to jistá osoba nechá smazat tuhle odpověd 🙂