Jak stahovat filmy a hudbu z Rapidshare?

Na Rapidshare se dá prý sehnat vše, jen já tam nemůžu najít nic. Jak se tam hledá? Díky.

Nejlepší odpověď
Andreas

Asi nejjednodussi je se zaregistrovat na nejakem foru, zamerenem na stahovani apod. U nas jsou nejznamnejsi www.warforum.cz a www.warcenter.cz. Po registraci nabizi celou radu sekci jak pro hudbu, tak pro filmy. Nejcasteji tam jsou umistovany odkazy prave na rapidshare, dale ale take na uloz.to, iskladka, leteckaposta a celou radu dalsich poskytovatelu.

Další odpovědi
frankie

Přímo na Rapidshare žádný vyhledávač není. Vznikly ale webové služby s katalogem, nejznámější je Rapidlibrary.com. Bohužel tento vyhledávač neobsahuje hesla k chráněným souborům, takže se může stát, že si stáhne stovky megabajtů velký rar, který je k ničemu. Proto osobně ale raději vyhledávám „oklikou“ přes Google. Sama si zkuste do Googlu zadat název toho, co hledáte, a napište před to nebo za to slovíčko Rapidshare, dostanete se tak na stránky, které obsahují odkazy na uložené soubory na Rapidshare. Linky bývají někdy nefunkční, takže hledat a hledat v dalších výsledcích.

Jivinho

warez forum najdete odkazy na rapida. Rapida muzete mit FREE nebo premium. Free- muze stahovat pouze 1 PC z 1 IP – problem pokud máte sdílenou IP, pomalejší. Premium- Rychlé bez omezení (kromě podmínek) ale platí se.