zazubek1998

jak stahovat film na cd?

Nejlepší odpověď
Alesh

Stahovat film na CD? Co to je za nesmysl?
Film se dá tak maximálně stáhnout na disk a následně vypálit na CD. Samozřejmě za předpokladu, že nemá víc jak nějakých těch 700 MB.

Další odpovědi
Michal Kole

Fimy se nedávají na CD, ale na DVD nebo dnes na bluray.

Filmy o velikosti CD (700 MB), jsou vzaty z DVD, je sníženo rozlišení (zmenšen), je zvětšena komprese → Zhoršená kvalita a převedením na DVD si nepolepšíte spíš naopak dalším překódováním (video na DVD je v MPEG, což je opět ztrátová komprese a v ripu (soubor filmu co máte staženo, je v MPEG4 což je taky ztrátová komprese))

Na formát DVD převdeete např. programa VideoDVDmaker (http://videod­vdmaker.com/), je zdarma a v češtině a dokonce Vám jej i vypálí na DVD

FikeCZ

na CD film nestahenš stahni si ho ve formatu AVI. a převed přes program do MPEG nebo MPEG2 až pote to vypal!Doporučuji ConvertXtoDvd

arygnoc

stahovat film na CD nelze.

DDarent:

nemá.
ani tryskovou myš za skoro 10.000?
PS: umí tá myš létat? (že by to byl netopýr)

DDarent

počkat, on ešťe někdo používá tu věc kulatou co se jí říká CD¿¿¿ nemá snad už každej vysokokapacit­ní HDD¿¿¿