Pokročilý

Jak stahovat do tabletu?

Nedávno jsem dostala tablet a ještě to nemám všechno prozkoumané a tak se chci zeptat, jak se stahují aplikace do tabletu?
Doplňuji:
Ještě jedna otázka: postupovala jsem podle návodu níže a vyhodilo mi to tuto chybu:

Do aplikace z Obchodu Google Play (ikona aplikace bílé nákupní tašky) jste v tomto zařízení nezískali přístup pomocí tohoto e-mailového účtu.

Co přesně to znamená?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud máte Android tam, jakože ho tam máte, prosím, nestahujte apliakce z internetu, protože tam je velké nebezepčí, že si stáhnete virus. Android je nejnapadanější mobilní operační systém, takže stahujte jen z Google Play.
Tam bude nutné si vytvořit účet nebo mžoná by šlo tam existující schránku připojit.
To vše buď lze udělat v tabletu nebo lépe to půjde na počítači.

Opravdu z internetu apliakce NESTAHUJTE a raději si nainstalujte antivirový program. Z nejlepších zdarma je například AVG Antivirus Free nebo avast! Mobile Security Free.

Další odpovědi:

Zlatý

Pri androide:
na Internete sa pripojíte na "obchodnú stránku" google play https://play.google.com/…
vyberiete si aplikáciu platenú/zdarma a stlačíte tlačítko "instalovat"
v prípade platenej si pozrite podmienky a cenu.
iná možnosť je pomocou usb kľúča, alebo karty kde máte uložený súbor *.apk (napríklad televízia live 1290079216_SPB_TV_lite_1. 1. 0. apk)
apk je označenie pre inštalačný súbor v androide

Bronzový

Musíš se přihlásit přes e-mailový účet,kterým se přihlasuješ do Googlu.Pak by to mělo fachčit.

Diskuze k otázce

Zlatý

led

skúste sa zaregistrovať

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.