kikinka

jak stahovat do mp4 trevi video soubor

koupila jsem si Mini multimedia Video/Mp3 player

mpv 1901–02–04

a nevím jak tam mám dát video kdykoliv tam nějaké video dám tak se mě v mp4 neukáže. moje mp4 má přehrávat soubory -MP1, MP2, MP3, WMA, WAV, AMV files playback. nevýte jak to video tam dát ?

Odpovědi
Jarda

Duvody mohou byt dva:

  1. nahravate tam video ve spatnem kodeku, pak doporucuji video nejdrive konvertovat pomoci specializovaneho software

nebo 2) nahravate videosoubory do spatneho adresare v prehravaci. Kazdy prehravac vetsinou ruzne soubory dava na ruzna mista (adresare).

K3lly

Milá Kikinko, pokud jste si také společně s MP4 přehrávačem zakoupila i instalační CD mohl by na něm být converter přes který by šlo tato videa nahrávat