ferenc

Jak stáhnu webovou stránku třeba ze Seznamu do PC?

Když kliknu na stránku,tak mi výběr uložit jako nesvítí plně.

Nejlepší odpověď
anonym

Jakej máš prohlížeš ,na tom záleží.
Vlož sem odkaz.
Třeba tady máš firefox.
https://suppor­t.mozilla.org/cs/kb/jak-ulozit-webovou-stranku
Pokud chceš jen kopírovat,zamodři odkaz a vlož si jej třeba na mail.

Další odpovědi
quentos

Jestli jsem dotaz dobře pochopil, stačí na stránku kliknout pravým tlačítkem, zvolit z místní nabídky možnost „Uložit stránku jako…“, zvolit název a uložit…

gecco

Klikneš pravým a z menu zvolíš Uložit cíl odkazu…
😉
_____________­________________
Co myslíš tím „kliknu na stránku“???
Kliknout musíš na nějaký odkaz…

Frogman

Možná by pomohlo dát přesný odkaz na stránku, kterou chceš stáhnout. :)