Rockhawk

Jak stáhnu videa z videokamery VP-L550, která nemá USB port?

Jak stáhnu na CD nebo DVD filmy z kazet do videokamery, která nemá USB port, jako je ta naše???
Kamera je stará – z roku cca 2000 a máme na ni nahrané záběry, které bychom chtěli zachovat na CD nebo DVD.
Konektor na propojení je jen S-VIDEO – v návodu píší, že lze propojit s TV nebo přehrávačem videa. O přehrávání na CD, DVD nebo do PC se v návodu nepíše nic :/

Děkuji za pomoc,

Rock

Odpovědi
anonym

https://www.al­za.cz/technaxx-usb-2-0-video-grabber-tx-20-d2121925.htm