opa

Jak stáhnu PowerPoint

Potřeboval bych nainstalovat PowerPoint 2003 a 2007.Jak to provést.děkuji.

Nejlepší odpověď
vrtula

Aplikaci PowerPoint obsahuje produkt Microsoft Office.

Další odpovědi
anonym

Nebo OpenOffice

Michal Kole

Kancelářský balík Microsoft Office bohužel není freeware nebo shareware a stáhnout nelze. Maximálně na warez forech, ale to není legální

RomanP

Zdarma je pouze produkt viewer , který dokáže prezentace přehrát nikoli vytvořit
http://www.sta­huj.centrum.cz/pod­nikani_a_domac­nost/kancelar­ske_aplikace/os­tatni/microsof­tpowerpointvi­ewer/