Jak stáhnu písničky do mp3?

prosím o podrobný návod,jak stáhnout písničky z pc do mp3?Absolutně nevím jak na to.

Nejlepší odpověď
1popelka1

K mp3 přehrávači jsi určitě koupil i USB kabel, ten zapojíš do pc a mp3 a písničky stahuješ/kopíruješ stejně jako jiné soubory z pc na flešku, nebo soubory ze složky do složky v pc.
Snad to tak stačí

Další odpovědi
dannero

Pouze nahrávání nebo Ripování z CDčka?To umí třeba vypalovací programy např.Nero atd..Jinak je na netu k dispozici kvanta riperů converterů atd.. třeba na http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/mp3_a_au­dio/mp3_a_audi­o_nastroje/