milzme

Jak stáhnu aktualizaci mapy krok za krokem do navigace Garmin 40 Lifetime?

Nevím jak tuto aktulizaci stahovat. Můžete mi prosím poradit.
Notebook adatový kabel mám.
Doplňuji:
Mnohokrát všem děkuji.

Odpovědi
mojitek

To takhle nejde krok za krokem na dálku.Každopádně musíte propojit navigaci s PC přes usb kabel,pak se na Garminových webových stránkách zaregistrovat s použitým přístrojem a kliknout na „aktualizaci map“.Nejdřív si však ZÁLOHUJTE ty stávající mapy co už tam máte pro všechny případy.Další postup není problém,ono Vás to samo navede.Aspoň takhle to funguje na Navigonu.Ale Garmin bude to samý si myslím

Hlada

Nevím, jestli při aktualizaci Lifetime je postup jiný, ale U Garmina je obvyklý postup takový, že mapa se chová jako program, který se normálně nainstaluje do počítače. Pak se musí odemknout v MapSource (Pomůcky/Odemknout mapy), následně se volbou Odeslat do zařízení překopíruje do GPS nebo na kartu jako gmapsupp.img a nahradí původní soubor. Pokud byste chtěl původní mapu zachovat, musíte ji přejmenovat na gmapprom.img.

Zdroj: http://unlock­.garmin.cz/