Surikata976

Jak stáhnout zdarma hry na android tak aby to nebylo přes Google play ?

Nejlepší odpověď
Majkl95

Moc bych ti to neradil páč si můžeš stáhnout viry ;) ne že by teda v GP sem tam nějakej vir nebyl :D ale z ulož.to nebo z jinud bych to neriskoval ;)

Další odpovědi
Bedy

Na internetu je řada stránek, mimo úložišť typu Ulož.to apod. například Amazon Appstore, pravděpodobně druhé největší úložiště (obchod) aplikací pro operační systém Android. Amazonu bych třeba důvěřoval, i tak se však mějte na pozoru, 97% všech virů je cíleno na Android, takže antivir bych tu považoval za samozřejmost.

www

Dřív to měl Android market, teď to lze jen pomocí Google Play a nelegálních poskytovatelů, třeba od někoho.

sikec

Mno,
1)najděte aplikaci v Google Play Store, třeba https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.kreatur.gomo­ku

  1. přepište dvě o „oo“ na „DL“ (jako DownLoad) v adrese – takže dostanete: https://play.gDLgle­.com/store/ap­ps/details?id=com­.kreatur.gomo­ku
  2. Dáte ENTER a stahujete