lilielilili

jak stáhnout z you tobe?

koupila jsem si MP4 a neumím si stáhnout klip a písničku do MP4 jak se stahuje??

TYP MP4:
my audoi

Nejlepší odpověď
quentos

pomocí programu ATube Catcher, bývá volně ke stažení. Před stažením si navolíte, v jakém formátu to chcete stáhnout – v poli „output profile“, kde zvolíte možnost „MP4 High Definition“ nebo „MP4 video“, podle toho, čemu dáváte přednost, popř. co Vám jde v daném přehrávači přehrát.

Další odpovědi
Heřman

znám dvě adresy které často používám:

http://sosal.cz/
http://www.sta­hovani-z-youtube.717.cz/

sdesigner

Rozhodne vam odporucuju program Realplayer. Ktery je v zakladni verzi zdarma, do pc se vam nainstaluje slusny prehravac filmu a co je hlavni po jeho instalaci se vam v kazdem okne videa v prohlizeci (nejen u Youtube) ukaze po najeti mysi do praveho horniho rohu videa ikona Download. Co se tyce prevodu do MP4 odporucuji nalriklad Total video converter kde si muzete upravit parametry vaseho vysledneho videa jako rozliseni a bitrate ktere je u tech malych MP4kach dost dulezite protoze nedisponuji vetsinou silnym procesorem a mnohdy to video muže zustavat za zvukem i dve sekundy nebo to neprehraje vubec. Jake viedo je odporuceno pro vase zarizeni mate v manualu nebo na strance vyrobce