Kura

Jak stáhnout výkon PC při spuštěném programu Format Factory ?

Zapnu konverzi videa a Format Factory okamžitě využívá procesor na 100%. Chtěl bych to omezit třeba na polovinu, abych mohl na PC třeba zrovna hrát i hru kromě konverze …

Nejlepší odpověď
anonym

Nastav prioritu/y procesu/ů – např. ve Správci úloh.

Další odpovědi
badisko

nelze konvertovani je dosti narocny proces …takze ti doporucim konvertovat.. prez noc …kdy Pc nepouzivas …nebo si koupit vykonejsi pocitac .
Doplňuji:
buto jsi ..transvestit ..nebo uz vakt nevim ..pises jako muz a tvuj avatar je zensky ..zajimave …:D

Dochy

lze nasatvit prioritu jak píše mowla. To ještě neznamená, že bude hra hratelná. Přestože bude mít prioritu na zpracování na CPU, FF může blokovat sběrnici datama (takže i ostatní procesy s vyšší prioritou tak mohou být nepřímo omezovány)

Mám pocit, že jsem kdysi viděl i program, co omezoval využití CPU pro určené aplikace, ale bez záruky a nastavení priority je standardní cesta (některé programy pro konverzi videjí tuto funkci sami podporují a třeba virtualdub nabízí snadnou změnu priority i za běhu konverze)

arygnoc

proste ff nespúšťaj, používaj ho, keď na počítači nepracuješ (škola, noc).

anonym

Přo konverzi hraju maximálně vestavěné karetní hry, ale většinou jdu od PC a nechám konverzi běžet a zavřu některé aplikace (TV, net aj.)

badisko

ad Mowla … to nejde uz jsem to take testoval.....

badisko

Kura …ve spravci uloh se nehrabej!!! Mowla tady ma kazdeho kdo mapise otazku ohledne IT…na znaleho pocitacu…

anonym

Ale – i kdyby ponastavoval ve Správci úloh cokoli (případně část procesů povypínal), ´vydrží´ to jen do nejbližšího restartu… 😉 – takže max. ´ztratí´ data už zkonvertovaná…

Dochy

Nastavit nízkou prioritu pro proces který má běžet na pozadí dokáže každý trouba. Max. mohl Mowla napsat přesněji co má na mysli.
(Nastavit vysokou prioritu u nesprávné aplikace může být opravdu „terno“ 😉