Akzeret

Jak stáhnout video z njoytube.com?

Potřebovala bych stáhnout video z této stránky, ale nějak se nemohu dopracovat k tomu, jak. Máte s tím někdo zkušenosti? Je potřeba stáhnout nějaký další program?
Potřebuji si procvičit angličtinu, tak jsem si našla film s anglickými titulky, který znám z dětství skoro zpaměti. A jinde jsem ho právě nenašla.
Všem díky :)

Odpovědi
arygnoc

určite si ho nájdete na amazone ( http://www.ama­zon.com/s/ref=n­b_sb_noss?url=se­arch-alias%3Dmovies-tv&field-keywords= ).
tam ho možno zakúpiť.

sťahovanie filmov je kradnutie, zlodejina.
Doplňuji:
Badisko:

ono je to skutočne troška inak.

legálnu kópiu z filmu pre vlastnú potrebu si môžeš urobiť z média, ktoré si zakúpiš (máš právo dielo užívať), a nemôžeš ju poskytnúť ani bratovi (ale spolu s tebou sa na film dívať môže, ba dokonca i na tvojom pc či televízore, ale už nie na svojom).

ale kópiu nemôžeš urobiť z toho, čo ukradneš – už to je vlastne kópia, ktorá NESMIE byť poskytnutá tretej osobe.

už sme to tu rozoberali miliónkrát.

;)

badisko

Takze …jsem to vyzkousel …a jde to Pokud pouzivas Mozillu Firefox tak si stahno toto rozsireni … http://flashg­ot.net/ ja ho sice mam nastaveny pro JDownloader …ale prepnul jsem to jen na mozillu a uz stahuji …
az ho budes mit v prohlizeci nainstalovany …tak …
Za 1. Otevri stranku a spust video jako by jsi se divala online …
2.klikni pravym tlacitkem na stranku je jedno kde … otevre se ti klasicka nabidka a dole bude napsano FlashGot ..kurzorem mysi sjed tedy na ..flashGot …vyskoci nove podokno kde bude napsano Media (1) tak potvrd media (1)…
3. Jen si vyber misto ulozeni do pocitace …toto rozsireni stahuje velke mnozstvi streemovych videi z ruznych stranek …
Jak jsem psal mam ho propojene se stahovacem JDownloader ..ma to hu vihodu ze moho pozastavit stahovani videi a dalsi veci …
jinak o JD downloaderu uz jasem psal napriklad zde …>>>> http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/stahovani-velkeho-souboru-z-internetu-jaky-pouzit-download-manager
Doplňuji:
Arygnoc …u filnu je to trochu jinak… nez u programu atd … Folm si muzes bestrestne stahnout pro svou potrebu …nesmis ho akorat nahravat a sdilet …treba na torrent sitich …je to uplne to same jako v tom vtipu …

Uživatel: „Proč bych měl platit nějakej poplatek za vypalovačku a média, když nebudu nic krást?“
Zákonodárce: „Protože máte nástroj.“
Uživatel: „Tak to mě zavřete za znásilnění sousedky!“
Zákonodárce: „Vy jste znásilnil sousedku?“
Uživatel: „Ne, ale mám nástroj!“

denca21

Přímo z YT se stahovat nedá.. Ale když si stáhneš aTube Catcher, můžeš z YT stahovat cokoli.:)

vertigo

V jednoduchosti je krása:
http://www.fre­emake.com/cs/fre­e_video_downlo­ader/

anonym

Doporučuji ti toto:
http://www.dvdvi­deosoft.com/free-dvd-video-software.htm#­.U3aCqfl_sdo
dás e stahovat jak video,tak i samostatně mp3,při instalaci odmítni toolbary,asky a podobné svinstva.
Program je nenáročný a snadný,
popř zde:vlož url
http://www.fil­sh.net/en/

kelley

Podobně jak píše badisko, tj. použít FireFox, ale mnohem jednodušší mi připadá doplněk „DownloadHelper“. Pak stačí jen při prohlížení videa na YT kliknout na ikonu doplňku a uložit video jako mp4…