juie

Jak stáhnout prezentaci z flashky????

Moooc bych potřebovala vědět jak mám stáhnout prezentaci z flashky , kterou udělala kamarádka,ale ona mi nejde otevřít…

Nejlepší odpověď
anonym

1/ připojíte flashku do usb konektoru

2/ na počítači musíte mít program který prezentaci umí otevřít, k tomu stačí OpenOffice ke stažení zdarma zde http://www.slu­necnice.cz/sw/o­penoffice/

3/ chvíli po vložení flashky se otevre okno ktere vam nabidne moznosti prace s obsahem pripojene flasky, zvolte prochazeni souboru (ikona složky).

Pokud se samo od sebe zadne okno neotevrelo proste jen spustte pruzkumnika z nabidky start.

Najděte prezentaci po klepnutím na „tento pocitac“ → „jmeno usb media“ a poklepáním spusťe její prohlížení