ivzez

Jak stáhnout knihy z GooglePlay do PC?

Na webu Google Play mne zaujala kniha české gramatiky pro Němce (Karl Ignaz Tham: „Böhmische Grammatik zum Gebrauche der Deutschen“; 184 stran; vydána v r. 1798
v Praze). Kniha je zdarma, lze ji stáhnout do mobilu nebo do tabletu s Androidem.

Další možnost je si knihu přečíst online v prohlížeči.

Žádné „chytré zařízení“ nevlastním, přesto bych si knihu radši četla offline. Neexistuje nějaká možnost si knihu stáhnout do počítače (např. jako PDF)?

Je možný – stáhnu-li si verzi pro Android – převod do jiného „použitelného“ formátu? Co je k tomu potřeba?

Pokud by někoho kniha zajímala, najdete ji zde:
https://play.go­ogle.com/book­s/reader?id=iQ­xbAAAAcAAJ&prin­tsec=frontcover&ou­tput=reader&hl=cs&pg­=GBS.PP3

[Doufám, že jsem zvolila správnou kategorii i podkategorii.]

Nejlepší odpověď
Mozeq

Chcete-li si knihy z Google Play stáhnout za účelem čtení offline v počítači, budete potřebovat prohlížeč Chrome a bezplatnou aplikaci Knihy Play z Internetového obchodu Chrome.

Poznámka: Tyto pokyny platí pouze pro knihy ve formátu EPUB.

Postup stažení knih do počítače:

Zkontrolujte, zda jste připojeni k internetu.
Spusťte prohlížeč Chrome.
V levém horním rohu prohlížeče klikněte na nabídku Aplikace.
Spusťte aplikaci Knihy Play pro Chrome.
Přesuňte kurzor nad knihu, kterou chcete stáhnout.
Zaškrtněte políčko vedle možnosti Zpřístupnit offline.

Zdroj: https://suppor­t.google.com/go­ogleplay/answer/2851654­?hl=cs
Doplňuji:
Nebo tak: https://suppor­t.google.com/go­ogleplay/answer/185545?­hl=cs