DusanOrlik

Jak stáhnout film z internetu, konkrétně z webu www.ulozto.cz?

Nejlepší odpověď
Ella

o_O najdete si film, který hledáte, nejlépe s náhledem, aby to nebyl fake, dáte stáhnout, opíšete kód z obrázku, znovu dáte stáhnout a tak do hodiny máte film, podle velikosti. To je bezplatná varianta.
Pokud chcete mít neomezené stahování, více najednou a navazování na přerušené stahování, tak si pořiďte placený účet… I když, podle mě, tohle úplně stačí…