jak stáhnout film do PC-prosím o podrobný popis.děkuji

nevím vůbec,co a jak a kde.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Na www.ulozto.cz si napíšeš do políčka název filmu,klikneš na „vyhledat,objeví se ukázky z filmu,klikneš na některý a potom na "stáhnout“ a to je celý.

Další odpovědi
chudst

Adush-ka: Torrenty jsou nelegalni! Kdyz je budete doporucovat, aspon to zminte.

1951:

  1. otevrete si stranku: http://www.uloz­to.cz/
  2. do vyhledavani nahore zadejte nazev filmu
  3. vyberte si film, ktery chcete (vyskoci vam hodne souboru, divejte se po tom, ktery ma priponu .AVI)
  4. kliknete na nej
  5. kliknete na „Stahnout“
  6. opiste kod a pod nim kliknete na „Stahnout“
  7. Vyberte si slozku, kam chcete soubor do pocitace stahnout

Tot vse – nechte stahovat a mate film v PC :)

anonym

Ulozto.cz – jednoduse klinutím stahnout primo (zde i primo v cestine)

Asi nejcatejsi :)

Druell

Na ulozto.cz mnoho filmu neni a nechapu, proc tam nekdo nahrava film ohodnoceny napr. trema hvezdickama, kdyz to pak stejne nefunguje, anebo jsou s tim nejake problemy ;)

Proto doporucuji nelegalni torrenty :D

  • ale u toho je slozitejsi popis

RomanP

Druell
Na uložto je filmů dost. Stačí se zaregistrovat a vstoupit do komunity a potom se dají filmy stahovat ve velkém . To co tam někteří dávají za nesmysly je sice špatné ale je to veřejné úložiště dat takže tam může vložit kdokoli cokoli