NeNe

Jak stáhnout film do flešky?

mám na CD film a kamaradka chce abych ji ho dala do flešky. jde dát ten film do flešky přímo z cd nebo ho musím stáhnout?

Nejlepší odpověď
casey

jde nakopirovat primo z cd na flasku

Další odpovědi
Michal Kole

Otevřít si 2 okna (CD a flasky) a přetáhnout obsah.

Pokud byla na CD nějaká skrytá stopa, ve které jsou další data, ty se tímto způsobem nepřetáhnou, tudíž Vám program nepůjde zpustit.

Jak je to u filmu nevím.

Vím, že existovala ochrana CAPTUS, která znemožnovala přehrát CD v PC, ale už se prý nepoužívá, protože se lidi bouřili, že CD přehrávač ani nemají a vše přehrávají v PC