flodur

Jak stáhnout film?

Jak stáhnout film z USB flesh do počítače? DÍKY.
Doplňuji:
PERFECT-díky iceT – 10 palečků

Nejlepší odpověď
iceT

nestáhneš,mělo by stačit jen přetáhnout na plochu,když myší uchopíš daný soubor a přetáhneš kam chceš,chvilku bude jen trvat,než se soubor zkopíruje.
Doplňuji:
nění zač,a na totéž jsem se ptala já sama před časem…:-)

Další odpovědi
badisko

bud ICE-T nebo kliknout na film mysi pravym >dat kopirovat pak to same na plochu a dat> Vlozit …taky moznost se ti skopiruje …
nebo kliknout na film >v karte okna ktere mas otevrene dat >upravy >a budto kopirovat do slozky ..nebo presunout do slozky …a vyberes si treba slozku moje dokumenty ..ci moje videa to je na tobe…:D

nonnel

Ještě bych dodal. Dej si pozor pokud toto provádíš v rámci jednoho disku, tak uchycením filmu a jeho přetažením do jiného adresáře nekopíruješ, ale přesouváš. Tam může použít CTRL+C (na film musíš před tím kliknout), potom vybrat cílový adresář a dát CTRL+V. Nebo klikni na film, přidrž klávesu CTRL a myší film přesuň do jiného adresáře. Tím budeš mít na jednom disku dva stejné filmy.