helenka.4

Jak stáhnout dvě postele k sobě?

Mám dvě válendy a potřebuji je stáhnout k sobě, aby se nerozjížděly a daly se použít jako letiště. Lze toho nějak docílit?

Nejlepší odpověď
Alesh

To je věc, nad kterou jsem taky spekuloval, a nakonec jsem usoudil, že to není tak hrozné, tak jsem to neřešil.
Jediné, co mě napadlo (s ohledem na nepoškození samotných postelí), bylo použít truhlářské svěrky např. viz odkaz. Zkrátka vytipovat místa, za která ty postele k sobě stáhnout, nakoupit potřebný počet svěrek a přitáhnout je k sobě. Druhá možnost je souložit jinde, kaňoure. 🙂

Zdroj: http://www.rr-naradi.cz/sverka-f-stolarska-150x50mm-ceska-drevena-rukojet

Další odpovědi
mosoj

Nejlepší je to na zemi.

Deli

Co je sešroubovat?
Nebo – pokud nejsou zrovna po ruce ty truhlářské svorky, tak jim svázat nohy? To bude asi nejrychlejší.
A jinak – na pračce je to taky fajn 🙂

tom004

Stačí použít jakékoliv popruhy jaké se používají u batohů,nebo ke stažení nákladu na káře,stáhnout bočnice k sobě a utáhnout sponu.Nic tím nepoškodíš.Mám to vyzkoušené.