Damiana

Jak stáhnout do iPhone 4G operační systém iOS 5.1?

Děkuji za radu. 🙂
Doplňuji:
Díky za radu. Ať hledám jak chci, v Nastavení Software update nenalézám…co s tím?

Nejlepší odpověď
kazisvět

pokud nemáte software update v telefonu, používáte patrně iOS 4 a pak je jediná možnost update přes iTunes. Musíte telefon připojit k počítači.

Další odpovědi
fajtra

Buď připojit iPhone k počítači a spustit iTunes a instalovat přes něj, nebo přímo v telefonu – nastavení > Software update