Rylon

jak stahnout a nainstalovat MAC kdyz hlavni OS je WindowsXP

Doplňuji:
kde stáhnu MAC a jak nabootuju PC

Nejlepší odpověď
Blecha

řekl bych že nedjřív ho budeš muset stáhnout a vypálit, poté pc nabootovat a nainstalovat.

Další odpovědi
jennysh

Stahování MAC OS X nebo jakékoliv jiné verze,je jak pro vás nelegální,tak i pro všechny ostatní,takže záleží pouze na vás,jak a proč se tak rozhodnete.Tady ten systém je drahá záležitost a nevyplatí se stahovat.Nikdy nebude mít jistotu zda-li ten systém pracuje tak jak má.Odkaz bohužel poskytnout nemůžu.Stačí pohledat.