marta52

jak spustit windows v notebooku, který byl den předtím vypnut nestandartním způsobem?

dnes mi nejde spustit žádným, mě známým způsobem, tedy spustí se obrazovka s logem Windows, pak už ale hlášení , že byl vypnut nestandartně atd., pak nabídka způsobů spouštění, která se, při pokusu o restart stále dokola opakuje a windows nenaskočí
Doplňuji:
no naskočí mě tam různé nabídky i stav nouze, nebo start v režimu VGA a pod. ale počítač nereaguje na žádnou z nich, stále se vrací nabídka ve stavu nouze, pak noze ze sítí pak ještě dvě podobné a nakonec v normálním režimu a to se točí stále dokola, pokud stisknu F8 naskočí nabídek víc, ale nereaguje ani jedna, naistalovaná jsou XP

Odpovědi
Michal Kole

Dej spustit Windows v normálním způsobem a pokud to nepomůže tak dej ve stavu nouze a obnov systém (program na obnovu systému ti ve stavu naouze naskočí sám a vybereš datum, kdy PC ještě normálně šlo.)

www

Mělo by tam být také Spustit obvyklým způsobem, případně v Nouzovém režimu.
Jedno nebo druhé ti pomůže k přístupu do systému. Poté, při restartu, by už mělo při přihlášení probíhat vše standardně.
Doplňuji:
Zeptej se tedy zkušenějších kamarádů, asi přesně nevím oč jde. Pokud ale vidíš logo Win, asi máš obrazovku modrou a návrat do normálu nebude tak složitý.
Asi někde děláš chybu.

bolak

A do dosu se dostaneš? Pokud jo, tak proveď chkdsk tam, v opačným případě vem disk a dej ho někomu kdo ti ho zkontroluje/opraví u sebe na počítači.

Jiná možnost asi nebude, když ti nenaběhnou systémy.