Pokročilý

jak spustit windows v notebooku, který byl den předtím vypnut nestandartním způsobem?

dnes mi nejde spustit žádným, mě známým způsobem, tedy spustí se obrazovka s logem Windows, pak už ale hlášení , že byl vypnut nestandartně atd., pak nabídka způsobů spouštění, která se, při pokusu o restart stále dokola opakuje a windows nenaskočí
Doplňuji:
no naskočí mě tam různé nabídky i stav nouze, nebo start v režimu VGA a pod. ale počítač nereaguje na žádnou z nich, stále se vrací nabídka ve stavu nouze, pak noze ze sítí pak ještě dvě podobné a nakonec v normálním režimu a to se točí stále dokola, pokud stisknu F8 naskočí nabídek víc, ale nereaguje ani jedna, naistalovaná jsou XP

Odpovědi:

Zlatý

Dej spustit Windows v normálním způsobem a pokud to nepomůže tak dej ve stavu nouze a obnov systém (program na obnovu systému ti ve stavu naouze naskočí sám a vybereš datum, kdy PC ještě normálně šlo.)

Zlatý

Mělo by tam být také Spustit obvyklým způsobem, případně v Nouzovém režimu.
Jedno nebo druhé ti pomůže k přístupu do systému. Poté, při restartu, by už mělo při přihlášení probíhat vše standardně.
Doplňuji:
Zeptej se tedy zkušenějších kamarádů, asi přesně nevím oč jde. Pokud ale vidíš logo Win, asi máš obrazovku modrou a návrat do normálu nebude tak složitý.
Asi někde děláš chybu.

Zlatý

A do dosu se dostaneš? Pokud jo, tak proveď chkdsk tam, v opačným případě vem disk a dej ho někomu kdo ti ho zkontroluje/opraví u sebe na počítači.

Jiná možnost asi nebude, když ti nenaběhnou systémy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.