janeczkova2

Jak spustit The Sims 3

Dobrý den, nejde mi spustit The Sims 3, když to zkusím, ukáže se mi tabulka Není možné spustit. Inicializace služeb se nezdařila (0×024e424f)

Odpovědi
Kuře

Pokud to máš stáhlý tak to vymaž a stáhni si to od jinud. Jestli máš originál, tak to přeinstaluj. Kdyby byly ještě nějaké problémy tak se koukni na hlavní stránky TS3. Je tam fórum. Taky můžeš zavolat do zákaznické linky.