kapka

Jak spustit program pod účtem administrátora?

Je to samé účet administrátora a účet správce?
Když spustím pc v nouzovém režimu, tak se mi objeví u přihlášení, kromě ostatních účtů, také účet „administrátor“, ale v běžném spuštění ne. Dá se tedy nějak přes něj něco dělat? Jestli to popisuju špatně, tak mi napište, vysvětlím to víc.
Doplňuji:
Já to tam nemám asi. Koukněte na foto. http://img.na­dapenny.com/t20/112­89/nadap105517156­150237.jpg

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Klikneš na program pravým tlačítkem myši, z menu dáš vlastnosti, dáš kartu kompatibilita a zaškrtneš spustit s oprávněním správce

Další odpovědi
Alesh

Jo, to jsou win XP, tak to se musíš přihlásit jako správce už do Windows. Zkrátka teď jsi přihlášená někde jako nějaký uživatel a ten nemá nastavený práva jako admin (nejsi na vlastním PC), je to tak, ne?

kapka

Jsem na vlastním pc a mám účet s oprávněním správce. To tedy stačí? To potřebuji vědět. Potřebuji spustit ten program, dostala jsem k tomu přesnou instruktáž /na specielních stránkách o pc/, ale nechci něco zvorat, tak se radši ptám. Ptala jsem se i tam, ale neodpovídají mi, buď na mě nemají čas nebo už si klepou na čelo, že se ptám na blbosti.
Raděj mi celkem polopaticky a na spoustu věcí si přijdu sama, když mi to dává tak nějak smysl, ale pak třeba nevím takovouhle prkotinu.
Takže normálně, jak jsem teď přihlášená, tak to můžu pustit, jo?