Avatar uživatele
kapka

Jak spustit program pod účtem administrátora?

Je to samé účet administrátora a účet správce?
Když spustím pc v nouzovém režimu, tak se mi objeví u přihlášení, kromě ostatních účtů, také účet „administrátor“, ale v běžném spuštění ne. Dá se tedy nějak přes něj něco dělat? Jestli to popisuju špatně, tak mi napište, vysvětlím to víc.
Doplňuji:
Já to tam nemám asi. Koukněte na foto. http://img.na­dapenny.com/t20/112­89/nadap105517156­150237.jpg

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: kapka

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Kerberus před 4575 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Klikneš na program pravým tlačítkem myši, z menu dáš vlastnosti, dáš kartu kompatibilita a zaškrtneš spustit s oprávněním správce

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Jo, to jsou win XP, tak to se musíš přihlásit jako správce už do Windows. Zkrátka teď jsi přihlášená někde jako nějaký uživatel a ten nemá nastavený práva jako admin (nejsi na vlastním PC), je to tak, ne?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Jsem na vlastním pc a mám účet s oprávněním správce. To tedy stačí? To potřebuji vědět. Potřebuji spustit ten program, dostala jsem k tomu přesnou instruktáž /na specielních stránkách o pc/, ale nechci něco zvorat, tak se radši ptám. Ptala jsem se i tam, ale neodpovídají mi, buď na mě nemají čas nebo už si klepou na čelo, že se ptám na blbosti.
Raděj mi celkem polopaticky a na spoustu věcí si přijdu sama, když mi to dává tak nějak smysl, ale pak třeba nevím takovouhle prkotinu.
Takže normálně, jak jsem teď přihlášená, tak to můžu pustit, jo?

před 4575 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek