fg

Jak spustit počítač.

Našel jsem počítač bez hard disku.Když tam dám jiný tak ho počítač ignoruje.Jak to nastavit.Je pořeba nějaká instalační disketa?Na hardisku je systém windows 98.a počítač byl taky na 98

Nejlepší odpověď
mrblackwell

Nemá smysl o rozchození win 98 z HDD,který byl na jiném PC.Teoreticky by to mohlojít,ale jestli píšete že to nejde,tak nemá cenu se stím zdržovat.Je lepší disk zformátovat a nainstalovat tam nové win 98 a možná by to sneslo i windows milenium. Win 98 i ME se dajít instalovat přímo s instalačního CD.Jen musíte v biosu nastavit bootování z CD mechaniky a pak jen vložíte instal win disk a pokračujete podle pokynů,není potřeba 3,5 disketa

Samozřejmě v Biosu musíte taky nastavit HDD,musí tam být vidět a nastaven na master a to se přepíná přímo na HDD takovým jakoby switchem.

Další odpovědi
vvaasseekk

Zkus to nastavit v BIOSu