fulda

Jak spustit na telefonu huawei honor c3 nějakou hru např. fifa 2014 aniž by se mi sekala a poté vypnula?

Mám nový telefon huawei honor c3 a mám problém, když si stáhnu a nainstaluji nějakou hru např fifa 2014 (bowling a pod.) tak se mi ta hra načte a pak se začne sekat a nakonec mě to samo vrátí na tapetu telefonu. Co mám dělat?

Odpovědi
Nechápavé

Ten telefon to už prostě nezvládne…Má slabý procesor a náročné hry už prostě nedá :)) Kup si novej mobil jestli chces hrat hry..Doporucuji LG L9 II

pedes

Tu odpověď níže nedoporučuji brát zcela vážně. Koukněte na tento link: http://www.no­tebookcheck.or­g/Mediatek-MT6582M-Notebook-Processor.118425­.0.html rozdíl mezi snadragonem v LG L9 II a mediatekem (Huawei Honor 3C ) je 1% čili výkonově to nemá v podstatě význam řešit. Youtube je plný videí s hrami na tomto telefonu.
Ověřoval jste verzi FW vašeho zařízení? A kterou verzi máte? Dle webu huaweinews je k dispozici nyní i KK 4.4.

fulda

jéééé nevím kde to najít? :)

fulda

je to octa core, 2G paměť RAM, takže by to měl zvládnout né?